Tekne ve Yat Taşımacılığı

2007 yılından bugüne 14 yıllık geçmişe dayanan hizmetlerinden edindiği tecrübe, deneyim ve bilgi birikimi ile Tekne ve Yat taşımacılığında müşterilerine, hassas ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Yat ve Tekne taşımacılığında ileri teknoloji ekipmanlara ve alanında uzmanlaşmış, tecrübe ve deneyim sahibi personellere sahip bir firma olarak profesyonel ve güvenli hizmeti en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kiralık sepet vinç ve nakliyat firması olarak teknik alt yapısı ve yenilikçi fikirleriyle proje ve çalışmalarınızda zaman ve iş maliyeti bakımından reel kazanç sağlamaktadır. Müşterilerin değeri, bizim değerimizdir sözünü ilke edinerek tüm tekne ve yatları sigorta güvencesiyle taşınma işlemlerini yapmaktayız.

Yat Taşımacılığı

Nakliye ve taşımacılık sektöründe yat taşımacılığı en zor ve en zahmetli iş olarak kabul edilmektedir. Yat nakliye ve taşınma esnasında çok hassas olunması gerekir. Özellikle karadan yat ve tekne transferi yapmak oldukça meşakkatli bir iştir. Bu nedenle yat ve tekne transferi yapılırken özel araç ve teknik ekipmanlara çok fazla ihtiyaç duyulur. Yat ve tekne nakliyesini gerçekleştirecek gerekli araç ve donanımlara sahibiz. Kiralık sepet vinç ve nakliyat firması olarak profesyonel ekip ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tekne ve yatların nakliyesini sorunsuz ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yat Taşıma ve Nakliye Fiyatları

Yat taşıma ve nakliye fiyatları, aracınızın teknik özelliklerine, boyutuna, ağırlığına, gerekli teknik ve ekipmanlara ve nakil edileceği konuma göre farklılık göstermektedir. Firmamız tarafından belirlenen fiyatlar bütçenizde sorun yaşatmayacak şekilde ayarlanmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için 7 / 24 iletişim numaramızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşımacılığı

Nakliyat ve taşımacılık sektöründe önemli bir hizmet olan tekne taşıma ve nakliye hizmeti oldukça sık başvurulan bir hizmettir. İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası ve Gebze bölgesinde her boyut ve büyüklükteki tekneleriniz için taşıma ve nakliye hizmetini güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Gerekli olan tüm ekipman ve araçlara sahibiz.

Tekne Taşıma ve Nakliye Fiyatları

Tekne taşıma ve nakliye fiyatları aracınızın teknik özelliklerine, boyutuna, ağırlığına, gerekli teknik ve ekipmanlara ve nakil edileceği konuma göre farklılık göstermektedir. İkili iş ortaklığımızı geliştirmek adına piyasa standartlarına göre en uygun fiyat garantisi vermektedir. Zaman ve maliyetten tasarruf sağlayarak reel kazanç elde etmenizi sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için 7 / 24 iletişim numaramızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Tıkla Ara Whatsapp Destek