Konteyner Taşımacılığı

Konteyner taşımacılığı nakliye hizmeti veren firmamız 14 yıllık geçmişi ile tecrübe, deneyim ve bilgi birikimi sahibi olan bir firmadır. Kiralık sepet vinç kiralama ve nakliye firması olarak konteyner taşımacılığı için özel imal edilen vinçler ile taşıma ve nakliye işlemlerinizi kolay ve uygun maliyetler ile gerçekleştirmektedir. Prefabrik konteyner veya normal konteyner taşıma ve nakliye hizmeti veren firmamız en doğru çözümler üreterek işlemlerin kısa zamanda ve güvenli bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Konteyner taşımacılığı hizmetinde gerekli olan vinç araçlarımız belirli zaman periyotlarında makine mühendisleri odasının kontrolünde denetimi yapılmaktadır. Konteyner taşıma, yükleme ve indirme hizmetinde normal şartlar da iki vinç aracı kullanılmakta fakat firmamız bünyesinde mevcut olan vinçli kamyonlar yani hiyap vinçler sayesinde tüm işlemleri tek bir araç ile hızlı ve daha maliyetli bir şekilde yaparak sizlere destek oluyoruz. Konteyner taşımacılığı içerisinde barındırabilecek birçok ürün ve malzeme için oldukça önemli bir yere sahiptir. Sunmuş olduğu imkan ile konteynerler kolay bir şekilde indirme ve kaldırma durumuna sahiptir. Bu nedenle dünya ticaretinde büyük bir sorumluluk sahibi konumundadır. Dünyada deniz yolu ve kara yolunda tüm yük taşıma işlemi konteynerler ile yapılmaktadır. Vinçli kamyonlar ile kolay bir şekilde nakliye ve taşınma işlemi yapılmaktadır. Konteyner taşımacılığı işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunaktadır. Vinçli kamyon ile konteyner taşımacılığı sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli şey yükleme sırasında kancaların konteynere sağlam bir şekilde takılmasıdır. Yükleme sırasında belli bir yüksekliğe gelen konteyner kancaların sağlam takılmaması sonucu yerinden çıkan kanca konteynerin düşmesine sebep olabilir.

Konteyner Taşımacılığı Firmaları

Konteyner taşımacılığı firmaları;  arasında www.kiraliksepet.com firması olarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermeyi ilke edindik. Proje ve çalışmalarda oluşabilecek her türlü sorun ve hasar kaybı çözüm sunmak adına çalışmalarda güvenliği sağlamak için alanında uzman kişiler tarafından tüm firma çalışanlarımıza belirli zaman periyotlarında seminer ve konferansalar vererek çalışma arkadaşlarımızı güvenlik önlemleri hakkında bilgilerini sürekli olarak taze tutmayı sağlamaktır. Konteyner taşımacılığı firmaları arayışınız mevcut ise profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız tüm işlemlerinizi en uygun fiyat garantisi ile yapmaktadır. Taşıma işlemi için gerekli tüm izin ve belgelere sahip olan firmamız müşterilerine güvenilir bir hizmet vermektedir.

Konteyner Taşımacılığı Fiyatları

Konteyner taşımacılığı fiyatları; ihtiyaç duyulan vinç aracına, konteyner boyutuna, konteyner kapasitesine, taşınacağı konuma ve çalışma süresine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kiralık sepet firması olarak fiyatlar bütçenizde sorun yaşatmayacak şekilde ayarlanmaktadır. Konteyner taşımacılığı fiyatları hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için 7 / 24 firmamız iletişime geçebilirsiniz
Tıkla Ara Whatsapp Destek