Makine Taşımacılığı

Makine taşıma sektörü çok kapsamlı bir hizmet olduğundan dolayı çok fazla tecrübe, deneyim ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Çok ağır yüklerin yani makinelerin taşınması esnasında makinenin tüm parçalarının eksiksiz bir şekilde paketlenmesi iş programında öncelikli olmalıdır. Taşınan makinelerin verimliliğini kaybetmemesi adına taşınma sırasında büyük titizlik gösterilmelidir. Kiralık sepet vinç ve nakliyat taşımacılığı firması olarak tüm bu işlemlerin yapılabilmesi adına işlemlerde ihtiyaç duyulacak tüm donanım ekipmanlarına sahiptir. Taşınma işlemleri firmamız garanti kapsamında müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılmaktadır. Makine taşımacılığı teknoloji ve endüstrinin gelişmesiyle birlikte çeşitli sektörlerde sıklıkla ihtiyaç haline gelmiştir.

Teknolojiyi gelişmesiyle atılan adımları yakından takip eden firmamız; bünyesinde bulunan tüm araçları bu doğrultuda sıklıkla yeniliyor ve güncelliyoruz. Çalışmalarımızda bizlere kolaylık sağlayacak teknolojik sistemleri kendi araç ve teknik ekipmanlarımıza entegre ediyoruz. Günümüz koşullarında çok önemli bir yere sahip olan makine taşımacılığı çok pahalı ürünler olduğu için müşteriler taşınma esnasında tedirgin olabiliyor. Kiralık sepet olarak makine taşımacılığı alanında edindiğimiz 14 yıllık tecrübe, deneyim ve bilgi birikimimiz sonucunda bu tedirginliği ortadan kaldırıyor, içinizin rahat olmasını sağlıyoruz. Makine mühendisleri odasının kontrolünde firmamızın bünyesi kapsamında bulunan tüm araçlarımız belirli zaman periyotlarında düzenli olarak denetlenmektedir. Tüm araç ve teknik ekipmanlarımız düzenli olarak kontrol edilmektedir. Her şeyden önce taşınma işlemi başlamadan önce donanımlı ekipmanlarla birlikte plan ve çizelgeler hazırlanması gerekir. Bu kapsamda makine boyutları büyük önem arz etmektedir. Tüm plan ve projeler bu doğrultuda yapılmaktadır.

Firmamızda hizmet veren tüm operatörlerimiz G sınıf (iş makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Firmamızdaki tüm çalışanlarımıza; çalışmalar esnasında oluşabilecek her türlü sorun ve kayıpları önlemek adına güvenlik alanında uzman kişiler tarafından düzenli olarak alınacak önlem ve tedbirler hakkında eğitimler veriliyor. Bu eğitimler ile verdiğimiz makine taşınma hizmetini sorunsuz ve profesyonel bir şekilde sonuçlandırmayı hedefliyoruz.

Makine Taşımacılığı için istenilen fiyatlar

Bilindiği üzere makineler günümüz çağında en önemli araçlar konumunda yer almaktadır. Günlük hayatta neredeyse tüm alanlarda insanlara kolaylık sağlamaktadır. Makine taşımacılığı adına uygulanan fiyatlar teknik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kiralık sepet olarak fiyatlandırma konusunda bütçenizde sorun yaşatmayacak şekilde en uygun fiyat garantisi ve profesyonel olarak kaliteden ödün vermeyerek hizmet vermekteyiz.
Tıkla Ara Whatsapp Destek