Sepetli Vinç Kiralama

Günümüz koşullarında sepetli vinç araçları insan elinin yetişemediği problemli bölgelerde çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Sepetli vinçlerin hayatımızın birçok alanında yer almasıyla yapılan projelerde ciddi anlamda zaman tasarrufu ve maliyet bakımından da reel kazanç sağlamaktadır. Proje ve çalışma alanlarında sepetli vinçlerin kullanılmasının en temel sebebi, ulaşılması zor ve yüksek olan binalara kolay bir şekilde ulaşım sağlamak ve işlemlerini kolaylıkla yapabilmektir. Bununla beraber operatörlerimiz çalışmalarını sepetli vinçler sayesinde güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sektörde edindiğimiz 14 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet vermek adına araç filomuz ve operatörlerimiz haftalık zaman periyotlarında makine mühendisleri odası tarafından düzenli olarak denetimi sağlanmaktadır. Böylelikle çalışma sahasında araç ve operatör kaynaklı oluşabilecek hasar ve sorunların önüne geçiyoruz.

Firmamız bünyesinde çalışan operatörlerimiz G sınıf (İş makinesi ve vinç kullanımı) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Çalışmalarımızda sadece alanında uzman operatörler ile çalışmaktayız, operatör arkadaşlarımıza firmamız tarafından belirli zaman dilimlerinde denetimlerimizi düzenli olarak yapıyor, seminerler ile eksik görülen alanlarda operatörlerimize eğitimler veriyoruz.

Günlük hayatta geniş bir kullanım alanına sahip olan sepetli vinç araçları, Dış cephe tadilat, montaj ve demontajlarında, yüksek yapıların cam temizliğinde, montaj, tamir, sıva, boya, elektrik trafo direkleri, pano be tabela montaj ve demontaj işlemlerinde, çatı montajı, klima montaj ve demontajlarında, inşaat sektörü tadilat, montaj ve demontaj işlemlerinde vb. insan elinin yapamadığı çalışmaları zaman ve maliyetten tasarruf sağlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Sepetli vinç hizmetimiz 26 metre, 32 metre, 37 metre, 45 metre olarak 4 model ile hizmet vermektedir. 100 kilodan 100 tona kadar yük taşıyabilen vinçlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bilindiği üzere günümüzde çeşitli sektörlerde sepetli vinçlere olan ihtiyaç bir hayli artmaktadır. Firmamız gelen yoğun taleplere sorunsuz bir şekilde cevap verebilecek imkanlara sahiptir. İnsanlar için çok faydalı ve kullanışlı olan sepetli vinç makineleri çok fazla güç gerektiren çeşitli işlemleri kolay ve rahat bir şekilde yapmamızı sağlayan araçlardır. Kiralık sepet firması olarak size sunulan hizmet ile araçlarımızı kiralayabilir ve bu makinelerden yararlanabilirsiniz.

Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları

Kiralık sepetli vinç araçlarımız ihtiyacınız doğrultusunda seçilen araca, aracın yüksekliğine, kaldırdığı yük miktarına, çalışma süresine bağlı olarak değişmektedir. Firmamız son derce kurumsal yaklaşımıyla iş ortaklığı yaptığımız firma ve kişilerin bütçelerinde sorun yaratmayacak şekilde belirlemektedir. Daha fazla bilgi veya teklif almak için iletişim numaramızdan 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz. Bir diğer hizmetimiz olan İstanbul vinç kiralama makalemize göz atmak veya bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.
Tıkla Ara Whatsapp Destek