2007'den Günümüze

Hakkımızda

100 kilodan 75 tona kadar kaldırma kapasitesi olan vinçlerimiz ile İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. 2007 yılında kurulan firmamız 14 yıllık deneyimi ile sektörde vinç hizmetini sürdürmektedir. Enes Vinç olarak büyüyen dünya da edindiğimiz tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda, vinç sektöründeki hizmet kalitesini yükselterek; en ekonomik, en hızlı ve en dürüst şekilde hizmet vermeyi, ağır şartlar altında dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı önce müşteri memnuniyeti olarak ilke edinmiş bulunmaktayız.
İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze’ye kadar olan bölge de saatlik, günlük, aylık ve yıllık zaman dilimleri ile sepetli vinç kiralama hizmeti vermektedir.
Filosundaki sepetli araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçmektedir. Vinç operatörleri ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Tüm operatörleri G sınıfı (iş makinesi ve sepetli vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Firmamız müşterilerine en iyi şekilde kiralık sepetli vinç hizmeti vermek adına araç filosunu belirli zaman periyotları ile sürekli yenilemekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.
Galeri

Bizden Görüntüler

Müşteri Hizmetleri :

Ekonomik fiyatlarla 7/24 Sepetli Vinç ve Kiralık Platform Vinç Çeşitlerimizle Anadolu Yakası ve Gebze de 1 Metre’den 80 Metre Uzunluğa Kadar Hizmet Vermekteyiz.

Profesyonel Vinç Kiralama

0533 134 1 796 0532 332 2 555

Tıkla Ara Whatsapp Destek